Ból nóg po przebudzeniu u 13-latki

Witam. Od ok. 2 tygodni kiedy moja 13 - letnia corka wstaje rano (czasami tez w czasie dnia) nazeka ze bolą ją nogi. Dokładniej od ścięgna Achillesa do "pod kolana". Co to moze oznaczac?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz oznaczenie stężenia elektrolitów.