Pulsowanie penisa - co sie dzieje?

Mam mały mętlik w głowie. Robinem to dziś z partnerką dla której to był pierwszy raz i postanowiliśmy, że przez chwile będziemy robić to bez zabezpieczenia (prezerwatywy). W czasie tego stosunku bez zabezpieczenia poczułem, że mój penis pulsuje co nawet poczuła moja partnerka, ale nie miałem wytrysku ponieważ nic nie czułem i penis przez resztę czasu ciągle był w wzwodzie. Więc o to moje pytanie co to mogło być za pulsowanie? Czy możliwy był jakiś wytrysk, którego nie poczułem? Proszę o radę!
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witaj!

Najpewniej do wytrysku nie doszło, natomiast pulsowanie, o którym piszesz stanowi naturalne odczucie przy wzwiedzionym penisie. Jednocześnie pouczam, że stosunek przerywany jest jedną z najbardziej zawodnych metod antykoncepcyjnych i nie gwarantuje ochrony przed zapłodnieniem.

Pozdrawiam