Puste jajo płodowe a szansa na zarodek

Mam puste jajo ciążowe.Wg miesiączki jestem w 8-tygodniu ciąży. Pęcherz ciążowy ma 1,64 cm. Przez ostatnie 8 dni brałam nospę i duphaston gdyz od wtedy zaczęłam plamic, krwawić czasami na ciemno czasami żywą krwią. Jednak do poronienia nie doszło. Czy jest jakaś szansa nawet minimalna ze ta ciąża będzie jeszcze z zarodkiem, czy może on pojawić się tak póżno czyli póżniej niż powinien być zwykle. Czy czekanie na poronienie w domu niczym mi nie zagraża? Czy lepiej iść na zabieg do szpitala?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby odpowiedzieć na Pani pytania konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proszę udać się do ginekologa. bez badania, tylko na podstawie opisu można wprowadzić człowieka tylko w błąd.