Pytanie dotyczące mleka modyfikowanego

mam pytanie odnośnie mleka modyfikowanego daje swojemu dziecku nan ha 1 mały ma 3 mies i ma skłonności do potowek i nie wiem czy wrócić do zwykłego nan pro czy pozostać przy ha. Dziecko jest karmione piersią ale czasem muszę dokarmic

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie, przypominam, że za zdrowie niemowlęcia odpowiada lekarz pediatra i z nim powinna Pani ustalić ewentualną zmianę mleka. Nie ma to związku z potówkami, polecam kapiele w " krochmalu" i odpowiednie dobrane ubranko do temperatury.

Witam.O zmianę mleka zapytać najlepiej pediatrę to on może o tym zadecydować. Mleko niema związku. z potówkami. Pozdrawiam