Bezwładne opadanie rąk jako pierwsze objawy SLA

Mam pytanie,wczoraj wieczorem przy myciu twarzy nagle bezwładnie opadła mi cała ręka od ramienia a ręka pezwładnie opierała się na umywalce i nie mogłam nic zrobić , trwało to około 2 minuty. tyle teraz słyszy się o SLA , mam 33 lata, czy to mogą być jakieś pierwsze objawy?Dziękuję za odpowiedź ,Ola

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają oceny specjalisty neurologa. Skierowanie uzyska Pani od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.