Relacje z dziewczyną poznaną przez internet

Witam. Kilka razy spotkałem się z dziewczyną (ma 28 lat) poznaną za pośrednictwem Internetu. Stwierdziła, że jej się spodobałem. Chwytała moją dłoń. Dążyła do fizycznego kontaktu (sugerowała przytulenie się, pocałowanie). Po wszystkim oświadczyła, iż między nami nic nie będzie, bo się we mnie nie zakochała (jej organizm nie wysyła sygnałów, które by o tym świadczyły). Niechciałbym ograniczać się do przyjacielskich relacji. Jak powinienem więc postąpić? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Jeśli Panu zależy, warto porozmawiać z dziewczyną i być z nią szczerym -nie koloryzować, ani nie bagatelizować, powiedzieć o swoich emocjach i potrzebach związanych z ta znajomością. Daje to szanse na usłyszenie jasnej informacji zwrotnej o jej emocjach związanym z Panem i możliwości kontynuowania znajomości. Będzie Pan wiedział na czym stoi i mógł podjąć dalsze decyzje.

A czy Pan ją przytulił, chwycił za rękę, dał odczuć, że Panu zależy jak mężczyźnie na kobiecie? Jeśli nie, to może nie wiedzieć i trzeba to zasygnalizować. Życzę powodzenia:)

Nie pisze Pan czy ujawnił przed dziewczyną swoje uczucia…?Czy ona wie, że nie chciałby Pan się ograniczać do kontaktu koleżeńskiego…? Jeżeli nie, to warto szczerze porozmawiać. Jeżeli natomiast dziewczyna stanowczo oświadczy, że nic z tego nie będzie, to będzie Pan musiał się z tym pogodzić, bo nie da się kogoś zmusić do bliższego związku.

Pozdrawiam serdecznie.