RIO Salon Laser Lift Laser do redukcji zmarszczek

Witam! chcialam się dowiedzieć czy mozna stosować w domu tego urządzeniaRIO Salon Laser Lift Laser do redukcji zmarszczek i czy naprawde zwalcza zmarszczki.Dziękuję Pozdrawiam

Witam laser do domowego zastosowania nie zlikwiduje zmarszczek. Aby cokolwiek móc zastosować warto najpierw udać się do specjalisty z dziedziny medycyny estetycznej, lekarz dobierze i doradzi metody wypełnienia zmarszczek.

Niestety nie jestem dobrego zdania o takich urządzeniach. Zakładając nawet, że rzeczywiście wykorzystuje światło laserowe to zapewne energia używana przez nie jest niewystarczająca. Poza tym ważny w doborze parametrów jest stan skóry, jej kolor - taka ocena doprowadza do wybrania właściwych parametrów. Do tego trzeba mieć doświadczenie. Dodatkowo producent nie prowadzi strony tego urządzenia czyli nie gwarantuje jakości i skuteczności. Nie warto chyba zaprzątać sobie głowy.