Ropne krostki po depilacji wąsika

Po każdej depilacji wąsika, na drugi dzień po zabiegu pojawia mi się nad ustami mnóstwo ropnych krostek, które utrzymują się około tygodnia. Wygląda to bardzo nieestetycznie więc chciałabym zapytać jakie sposoby lub preparaty powinnam stosować by się ich pozbyć. Kosmetyczka poleciła mi smarowanie twarzy Tormentiolem, ale zupełnie nie pomaga. Proszę o rady i z góry dziękuję :)

Aleksander Ropielewski

W przypadku nawracających zakażeń sugeruję wykonać wymaz zmiany skórnej w celu ustalenia przyczyny. Umożliwi to dokładne ustalenie etiologii.

Na przyszłość warto poprosić kosmetyczkę, aby wykonała prądy darsonvala po depilacji- sa to prady bakteriobójcze, powinno rozwiązać problem.