Ropne zmiany na twarzy, przeziębienie a róża

Witam w ciagu roku mialam juz trzy razy roze na twarzy.Dwa tygodnie temu znowu pojawila mi sie na twarzy roza i dodatkowo bylam przeziebiona .Lekarz przepisal mi ospamox 1000 mg.wybralam 40 tabletek .jednak znowunpojawily sie na ustach ropne krosty ,jestem oslabiona mam nudnosci izawroty glowy ,uciazliwy kaszel.prosze o porade jakie badania powinnnam wykonac aby pozbyc sie tej nawracajacej rozy .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Być może konieczne będzie rozszerzenie badań.