Rozległa rozedma płuc a konieczność kolejnej operacji
w marcu b/r.miałem odme samoczynną po wyjsciu ze szpitala byłe i jestem pod opieką pulmonologa w czercu mialem operacje w szczecinie zdunowie płuca wyciecie pecherzy rozedmowych i i resekcja polowy płuca mam rozległa rozedme płuc cięzko mi sie dalej oddycha mam problemy wchodzeniem po schodach obecnie mialem tomografie komputerowa z kontrastem znowu mam przyrost dużych pechęrzy 5,7,8cmponoc mnie uciskają ale czy znowu mnie czeka operacja?/54lat

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Z opisu sytuacji i wielkości pęcherzy rozedmowych niestety wynika, że konieczna będzie kolejna resekcja tkanki płucnej.