Rozstanie z partnerem, przy którym jest pocieszycielka

6 lat zwiazku pelnego zawirowan,ostatnie pol roku bardzo ciezkie ciagle klotnie o zazdrosc.W koncu rozstanie, on na drugi dzien przyprowadza pocieszycielke...otrzasa sie, blaga placze, rosi o wybaczenie...ja o czas.Po dwoch tyg klekania przede mna rezygnuje... Pije od kilku dni,nie ma z nim zadnego kontaktu a ona jest blisko niego...jak to zrozumiec?

Nie jest możliwe, żeby odpowiedzieć, co kieruje Pani byłym partnerem, jakie są jego intencje. Powody jego zachowań są znane tylko jemu. Natomiast to, czym może Pani się zająć, to swoją osobą - tym, jak Pani czuje się w tej sytuacji, jakie przeżywa Pani emocje, ewentualne trudności, czy coś Panią niepokoi. Jeżeli czuje Pani się źle, niekomfortowo w zaistniałej sytuacji, warto żeby skorzystała Pani dla siebie z pomocy psychologa bądź psychoterapeuty.