Rwący i promieniujący ból nadgarstka
Witam od 2 tyg boli mnie nadgarstek prawej ręki,ból jest rwący i promieniuje w stronę łokcia,jak ruszam nadgarstkiem to mi tak trzeszczy.Dodam że kolana przy kucaniu za każdym razem mi strzelają czy to może mieć związek z nadgarstkiem?Lek przepisał mi saszetki na odbudowę stawów i tabletki na rozluznienie mięsni ale nic nie pomaga.Jak pracuję to ból jakby znikał a daje znać w nocy czasem się budzę i rano rwie mnie.Czy mogę zrobić usg albo rtg nadgarstka?aby się dowiedzieć więcej i co to może być

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się do ortopedy. To on po badaniu zadecyduje o odpowiednich badaniach. Myślę, że właściwszym będzie wykonanie USG niż RTG.
Szanowny Panie - w pierwszym rzędzie należy podejrzewać zapalenie pochewek ścięgnistych. Wymaga Pan jednak badania klinicznego i ew. rozszerzenia diagnostyki. Na chwilę obecna zakaz obciążania nadgrastka oraz przedramienia do czasu kontaktu z ortopedą. Pozdrawiam