Ściągnięta skóra po operacji przepukliny okołopępkowej

Witam miałam operacje przwpukliny okolopepkowej nie mam ciecia tylko 2 linie z dziurkami zamiast cięcia obok pępka dziurki są malutkie więc nic by przez nie nie przeszło wygląda jak po dużej bardzo igle :/ jak zostałam zoperowana ? Do tego bardzo źle ściągnięta skóra robi takie doły koło pępka o co tu chodzi?

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć na Pani pytania , GDYŻ TO NIE JA OPEROWAŁEM!!!!!!! Proszę zwrócić się z tymi pytaniami do operatora!!!!!! z.żurawski

To mogła być operacja laparoskopowa z implantacją siatki z tworzywa sztucznego. Otworki są maluykie bo porty operacyjne potrafią mieć nawet 3 mm. Siatka wprowadzana do brzucha jest zwinięta w rulon. Efekt wizualny nie zawsze jest tak dobry jak techniczne zabezpieczenie. Podając do podpisu zgodę na operację operator powinien wyjaśnić proponowaną metodę operacyjną.