Silny naciek zapalny po operacji zespołu cieśni nadgarstka

Jestem po operacji zespołu cieśni nadgarstka,w 2 dobie po operacji w,kilka godzin po usunięciu sączka dostałam silnego nacieku zapalnego wyladowałam w szpitalu leki p/bólowe nie uśmierzyły bólu ani antybiotyli zrobiono mi reoperację czyli wyczyścili i przepłukali ranę od tamtej pory straciłam czucie w kciuku w palcu 2 3 i w części palca 4Jestem już miesiąc po zabiegu rana prawie się zagoiła a ja nadal nie mam czucia,jest gorzej niż przed pierwszą operacją czy to bład lekarzy co mam robić pomóz

Witam. Przy "czystej" operacji wykonanej w warunkach jałowej sali operacyjnej nie powinno dojść do infekcji rany. Z jakiego powodu był założony sączek na 2 doby a nie dren i układ ssący? Obrzęk tkanek może sprawić utrzymywanie się zaburzeń czucia we wczesnym okresie po zabiegu, Później może to być efektem bliznowacenia. Proponuję pokazać się w innym ośrodku ortopedycznym.