Skoki ciśnienia tętniczego i zmiana leków

LECZE SIE NA NADCISNIENIE TETNICZE OSTATNIO MIALAM DUZE SKOKI DOSTALAM NOWE LEKI OD KARDIOLOGA WCZESNIEJ BRALAM PIRAMIL 5MG I AMLOZEK 5MG DZIS WZIELAM PIERWSZA DAWKE NOWYCH LEKOW TJ NONPRES 50MG CONCOR 5 I PIRAMIL 5 NIE CZUJE SIE NAJLE[PIEJ CZY ORGANIZM SIE PRZYZWYCZAI CZY TEZ ZA MOCNE SA TE LEKI DODAM ZE WIECZOREM MAM PRZYJAC PIRAMIL 5 I NORWASC 5

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę, że jest to proces adaptacji do nowej kuracji. Warto jednak podkreślić, że jeżeli objawy będą się nadal utrzymywać należy zgłosić się do swojego lekarza.