Skurcze nadkomorowe po ablacji przedsionków

jestem po ablacji przedsionkow wraz z zamknięciem uszka lewego. To juz 8 tygodni.. Cały czas mam skurcze nadkomorowe, żyć sie nie da. Czy to tak juz zostanie?Obecnie biore niebilet 1 +0,5, potas, magnezin i 2 x sotaxeksal 80 mg.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie powinno tak być. Warto skonsultować się z kardiologiem.