Śmierdząca żółta wydzielina

Witam. Mam pytanie od niedawna współżyję z chłopakiem i po ostatnim stosunku pojawiła się u mnie dziwnie śmierdząca wydzielina z pochwy w kolorze żółtym!! Co prawda na dniach spodziewam się miesiączki, ale wcześniej tak nie miałam ;/ Czy to coś groźnego? Co powinnam zrobić?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety opisywane objawy wskazują z dużym prawdopodobieństwem na infekcję dróg rodnych.
Konieczna jest wizyta u ginekologacelem wyjaśnienia pochodzenia objawów oraz włączenia leczenia.
Jeżeli potwierdzi się infekcyjne pochodzenie zmian proszę pamiętać o leczeniu także Partnera.
Pozdrawiam.