Sny erotyczne u męża

Moj mężczyzna (37lat)ma dość często sny erotyczne ze mną łączące sie wytryskiem,czy powinnam sie tym martwić?

Pozdrawiam

Witam. Proszę pamiętać, że nikt z nas nie ma wpływu na treści swoich snów. Tu więc nie widzę powodów do zmartwień. Natomiast nocne zmazy u dorosłych mężczyzn mogą występować z powodu frustracji potrzeb seksualnych. Być może powodem do zmartwień może być Państwa życie intymne. Zachęcałbym do otwartej rozmowy z mężem na ten temat. Pozdrawiam