Spadło na mnie drzewo - po jakim czasie ból może minąć?

Witam. Mam 23 lata i spadło na mnie drzewo, na tomografii wyszło że mam zniesienie lordozy szyjnej z kyfotycznym ustawieniem c3 c4 c5, czasami boli mnie również prawa ręka aż po bark, czy to normalne? Dostałem tylko ketonal active a razie bólu i kołnierz schantza. Po jakim czasie mogę się spodziewać że ból minie?

Szanowny Panie to zależy od siły urazu, nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie jak długo ból będzie występował u Pana