Sposoby leczenia maskulinizacji

Witam. Cierpię na maskulinizację. Przestałam brać leki z powodu braku funduszy. I od razu zauważyłam zmianę : konturu (rys i wyglądu) twarzy, zmianę brodawek sutkowych, owłosienie, zmianę kolorytu skóry, złe samopoczucie. Proszę o pomoc co mam zrobić ;( Bo już mam dość

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety jedynym sposobem jest stałe pobieranie leków, bez nich dolegliwości beda nawracać. Pozdrawiam