Sposoby na podniesienie libido dla 41-latka

W ostatnim okresie czasu zauważyłem u siebie spadek libido - mam 41 lat. Czy żeń-szeń pomoże mi w tym, O ile nie to jakie są inne sposoby na podniesienie libido.........

Jednymi z przyczyn osłabienia i spadku libido są zaburzenia homonalne (niedobór testosteronu), obniżenie nastroju (depresja) i inne. Dlatego w sytuacji Pana jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest konsultacja lekarska - 1 lekarz domowy, który skieruje Pana po rozmowie do 2.urologa, 3. endokrynologa, 3. psychologa lub 4. innego specjalisty. Pozdrawiam RH