Sposoby na schudnięcie dla 18-latki ważącej 90 kilogramów przy wzroście 1,70 m.

Dzien dobry . Nazywam sie Marta , mam 18 lat i waze 90 kilo mam 170 cm bardzo chcialabym schudnac tylko nie wiem jak . czy mogli by mi panstwo pomuc ?

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie, ma Pani do pozbycia się nimal 1/3 obecnej masy ciała. Zachęcam do kontaktu ze specjalistą. Ogólne zasady diety redukcyjnej (redukcja tkanki tłuszczowej) to: obniżenie wartości kalorycznej o 30% w stosunku do zapotrzebowania, spożywanie regularnie 5 posiłków dziennie, obniżenie zawartości węglowodanów, wykluczenie cukrów, zmniejszenie podaży tłuszczów zwierzęcych. Nawadnianie organizmu.
Trzymam kciuki:)
Anna Porada