Spuchnięte ujście cewki moczowej i brązowy mocz po zabiegu obrzezania całkowitego z usunięciem wędzidełka

Witam. 4 dni temu przeszedłem zabieg obrzezania całkowitego z usunięciem wędzidełka. Od tego czasu ujście zewnętrzne cewki moczowej jest bardzo spuchnięte, piecze przy oddawaniu moczu jak i w ciągu dnia. Mocz jest lekko brązowy, a w ciągu dnia z cewki wypływają kropelki, które zabarwiają opatrunek na brązowo (ropa, czy krew zmieszana z moczem?). Lekarz, który przeprowadzał zabieg kazał mi po prostu czekać na postępy. Co to może być? Jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, najważniejsze, że jest Pan pod stałą opieką specjalisty który wykonywał zabieg i ma doświadczenie w takich sytuacjach. Może to być jednakże objawem zakażenia ujścia cewki moczowej. W razie nieustępowania dolegliwości proszę o kontakt z lekarzem raz jeszcze i próbę ustalenia postępowania. Pozdrawiam