Stosowanie Augmentinu na infekcje niemowlaka

nasz trzytygodniowy synek miał infekcje ucha dostawał augmentin 400 57 i lacidofil 6 dni je zażywał kiedy odstawilismy leki dwa dni kupki nie robił i ciagłe placze i ciezko go uspokoic szybko sie budzi bylismy w szpitalu zrobili mu morfologie i niby nic mu nie jest ale jak wczoraj udało mu sie zrobic kupke to było ciemno zielone geste ciasto i Kubus usmiechał sie i lezał w spokojnie i zasnał spokojnie gdyz przed infekcja potrafil zjesc i spac po trzy godziny choc lekarze mowia ze jest zdrowy

Milena Lubowicz

Przyczyną zaburzeń może być antybiotyk, proszę jeszcze przez kilka dni podawać dziecku probiotyk. Wszystko powinno wrócić do normy.
Pozdrawiam