Mężczyzna , 33 lata Dzień Dobry, Czy mężczyzna może używać preparatu feminum żel? Konkretnie chodzi o nawilżenie żołądzia po myciu ponieważ jest często wysuszony i bardzo trudno nasunąć napletek. Jeśli nie to czym można nawilżać? Pozdrawiam
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Aleksander Ropielewski 79
Lek. Aleksander Ropielewski Stażysta/Rezydent, Kraków
Edytuj odpowiedź

Lepiej stosować dostępne w aptekach lub sex shopach żele nawilżające (ważne aby nie zawierały mentolu ani nie były lepkie). Żele dla kobiet mają kwasowe pH, które może sprzyjać infekcjom.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Kosmetyki – Kosmetyki to nie tylko różnego rodzaju perfumy, dezodoranty, antyperspiranty, cienie do powiek, tusze do rzęs, ale także wszelkie preparaty do pielęgnacji: mleczka kosmetyczne, toniki, peelingi, żele do mycia, kremy nawilżające, balsamy do ciała, szampony, płyny do kąpieli itd.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: