Stosowanie Flumyconu na infekcje pochwy

Witam, od pół roku przyjmuje doustnie 1 tabletkę Flumycon 150 mg co tydzień w związku z nawracającą grzybicą pochwy. Bardzo mi pomaga, nie mam infekcji odkąd go stosuję, a moje pytanie dotyczy tego jak długo jeszcze mogę ten lek przyjmować, czy po upływie pół roku nadal mogę go brać? Dziękuję i pozdrawiam - Aneta.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.