Stosowanie leku Trittico a badania hormonalne

Witam, niedawno zostały mi nstępujące badania : LH, FSH i estradiol w związku z moim wtórnym brakiem miesiączki. W międzyczasie rozpoczęłam zażywanie Trittico. Chciałabym zapytać czy branie tego leku będzie miało wpływ na wyniki zleconych mi badań?

Aleksander Ropielewski

Trittico nie powinien mieć wpływu na wyniki wykonanych przez Panią badań. Prosze jednak poinformować lekarza oceniającego badanie o stosowaniu leku.