Stosowanie Xetanor a spożycie alkoholu

witam ,od 2 miesięcy leczę się xetanorem 20 mg jest dużo lepiej ,jednak dziś wróciły te objawy somatyczne,czy to normalne że wracają?i mam jeszcze jedno pytanie czy na spotkaniu towarzyskim mogę wypić jedno piwo?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy zaczynają wracać pomimo leczenia, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą psychiatrą. Być może konieczne jest zwiększenie dawki lub inna modyfikacja terapii. A propos alkoholu, to nie powinno się go łączyć z preparatem, który Pani/Pan stosuje. Sporadyczne wypicie 1 piwa nie powinno jednak mieć negatywnego wpływu na Pani/Pana zdrowie.