Velaxin a spożywanie alkoholu

Witam, przez 7 miesięcy brałam dopóty, przy tym leku piłam czasem alkohol - 1, 2 piwa i nic mi nie było. Teraz lekarz zmienił mi leki na velaxin. Czy biorąc velaxin można pić alkohol? Nie mówię tu o upijaniu się do nieprzytomności, ale np 1 piwo raz na jakiś czas? Wiem że się nie powinno pić alkoholu zażywając leki, ale czy jest jakieś poważne zagrożenie gdy stosuje się velaxin? A i jeszcze... Jakie jest zagrożenie przy zażyciu niewielkiej dawki amfetaminy przy leku velaxin? Co może mi się stać jeżeli spożyję niewielką ilość alkoholu biorąc tego samego dnia dawkę velaxin? Czy alkohol wywołuje jakieś skutki uboczne lub osłabia działanie velaxin? Jestem ciekawy czy velaxin wymaga całkowitej wstrzemięźliwości od napojów procentowych i niewielkiej dawki narkotyków. Pozdrawiam.

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe ,choć nie jest to wskazane. Nie polecam jednak zażywania narkotyków w trakcie trwania kuracji.