Swędząca skóra, strupy i blizny

Dzień dobry. Od kilku lat mam coraz bardziej uciążliwy problem skóry który coraz bardziej się nasila. Skóra mnie swędzi i piecze więc drapie w wyniku czego tworzą się suche strupy. Moja bielizna jest w krwi. Robiłam testy i wyniki związane z tym problemem i są dobre. A problem nadal jest.Proszę o pomoc i radę.

Witam, obawiam się, że bez wizyty się nie obejdzie - w przypadku zmian skórnych istotne jest ich obejrzenie, zebranie wywiadu, zbadanie palpacyjne.
Zapraszam i pozdrawiam,
Jacek Toboła