Swędząca wysypka na podudziu u 9-latki

Moja córka, która ma 9 lat na podudziu ma wysypkę, która ją zwędzi i drapie. Taki stan ma już od 2 miesięcy i nie chce się zagoić.

Zacząć proszę od solidnego natłuszczania skóry kończyn dolnych, nawet kilka razy dziennie preparatami obojętnymi, emolientami. Jeżeli po kilku dniach leczenia nie będzie poprawy proszę się umówić do dermatologa. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa dziecięcego lub do pediatry. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl