Swędzenie skóry na penisie u 27-latka

witam mam trochę trochę wstydliwy temat swendzi mnie straszcze rano i wieczorem skura na penisie kolo glówki tylko nie mialem stycznosci z kobieta juz od bardzo dawna wienc niczym nie moglem sie zarazic jaka to moze byc przyczyna i jak to wyleczyc i to bardziej jest tam gdzie są tylko zyly bul pokonuje wtedy jak mocno sciskam penisa prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest określić przyczynę. Czy w ostatnim czasie bywał Pan na basenie? itp. proponuję udać się do urologa lub dermatologa-wenerologa.