Szansa na usunięcie blizn po gronkowcu na skórze łydek

Witam, Od dwóch lat zmagam się z gronkowcem na skórze łydek. Aktualnie jest uśpiony (nie pojawiają się nowe zmiany), ale pozostawił po sobie nieprzyjemną "pamiątkę" - mianowicie blizny. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest szansa usunięcia tych blizn (są ciemne i dość obszerne) jakimiś maściami, czy innymi sposobami.

Witam,
przebarwienia pozapalne skóry to powszechny problem.
Aby doradzić jak Pani pomóc proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację.Bezpośrednia ocena zmian skórnych ułatwi podjęcie decyzji o najlepszym sposobie leczenia ,
pozdrawiam Katarzyna Mudel

Polecam wizytę w klinice medycyny estetycznej, lekarz po obejrzeniu blizn będzie mógł dobrać metodę ich leczenia.Laery i peelingi stosuje ise najczęściej.

Opracowanie blizn to często cykl różnych zabiegów, które musi dobrać lekarz. Dobrą metodą jest laser CO2, i/lub karboksyterapia. Blizn się nie usunie ale mogą stać się mniej widoczne. Może Pani smarować preparatami: Kelo-Cote lub Scar Repair do dostania w aptece.