Szanse na wyleczenie uzależnienia od hazardu

Mam męża hazardziste od 15 lat, podejmuje 2 raz leczenie, ale rozważam rozwód. Czy są szanse że wyzdrowieje i będzie dobrym ojcem i mężem?

Dzień dobry.

Nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie w wiążący sposób. Z całą pewnością jednak sama ma Pani co do tego wątpliwości, skoro rozważa Pani rozwód.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe odpowiedzieć na Pani pytanie, nie znając Państwa osobiście. Jest to pytanie do terapeutów i lekarzy prowadzących leczenie męża, a także... do niego samego oraz do Pani.
Warto, aby, żyjąc z osobą uzależnioną, sama także skorzystała Pani z opieki psychoterapeutycznej, aby lepiej zrozumieć swoje uczucia, emocje i myśli związane z zachowaniami męża. Terapia jest dużym wsparciem w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.

Pozdrawiam!