Szmer w oskrzelach i napady kaszlu a dawkowanie antybiotyku

Moja córka ma delikatny szmer w oskrzelach-tak stwierdziła pani doktor. Przepisała jej flegamine rano, fenspogal 3*5ml i supremin 3*5ml od poludnia. Od piątku ma napady kaszlu moim zdaniem syropy tez nie działaja i mysle ze ta czas na antybiotyk ktory pani doktor kazała mi w razie czego wykupić. Córcia ma 9 lat a antybiotyk to amotaks i mam go dawać 1 tab. rano, pół po południu i 1tab. wieczorem. Prosze o porade co do syropów i dawki antybiotyku

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy nie ustępują, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem POZ, który ponownie zbada dziecko oraz zaleci właściwe leki. Nie ma bowiem takiej możliwości, by w ramach porady internetowej zalecić jakiekolwiek leki.