Szumy uszne a odpowiednie leki

Mam 59 lat i od jakiegos czasu mam szumy w uszach.Moje pytanie brzmi:czy sa dostempne srodki farmakologiczne ktore lecza szumy.Jesli tak to jakie pan poleca.Pozdrawiam.

Najpierw zbieram dokładny wywiad chorobowy,potem dokładnie badam całego pacjenta i jego słuch. Pytam o inne choroby i przyjmowane leki, pytam o jego zawód i dopiero potem leczę. Tak nas uczą na studiach. Szkoda,że większość kolegów lekarzy o tym ABC zapomniało!