Szumy uszne i tępa bolesność głowy

Witam,od roku mam nieustanne szumy uszne i tępy ból głowy. Rezonans angio głowy wykluczył zakrzepicę żył(takie było podejrzenie lekarza neurochirurga). W opisie badania jest napisane: tętnice móżdżkowe przednie dolne wpuklają się do przewodów słuchowych wewnętrznych, bez cech ucisku nerwów oraz częściowo wypełnione płynem komórki szczytu piramidy prawej kości skroniowej. Bardzo proszę lekarza neurochirurg o wyjaśnienie, czy jest to jakaś patologia, czy poważna i czy może być to przyczyną szumów?

Szumy uszne to trudny do terapii proces, można wykonać jeszcze badanie audiometryczne, badanie VENG i konsultacja dobrego laryngologa.