Tężyczka a zabiegi medycyny estetycznej

Choruję na teżyczkę, potrzebuję informacji czy przy tej chorobie z całym szeregiem jej objawów: drżenia mięśni twarzy najczęściej umiejscowione w okolicy oczu, mrowienia, drżenia poszczególnych części ciała, szczękościski, nudności , biegunki, kołatania serca, tachykardia(arytmia) hiperwentylacja, napady lękowe, bolesne skurcze kończyn, zaburzenia wapniowo-magnezowe i szereg innych standardowych oraz niestandardowych objawów m.in. rozchwiania hormonalne i insulinooporność , kolidują z wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii typu: fale radiowe, mikrodermabrazja igłowa, botox, kwasy, wypełniacze czy karboksyterapia? Czy że względu na chorobę zabiegi mogą wpływać na pogorszenie stanu mojego zdrowia? W jaki sposób wybierać zabiegi, które mi nie zaszkodzą? Pytanie kieruje do Państwa, jako szeregu Specjalistów różnych dziedzin ze względu na to, że teżyczka jest chorobą bardzo często pomijaną w przeciwskazanich a duża część społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy z jej istnienia i tego jak złożoną i niestety trudną przypadłością jest, co za tym idzie wiele osób nie jest w stanie odpowiedzieć mi na żadne pytanie. Bardzo proszę o pomoc! Z góry dziękuję.

Dzień dobry, przy takich objawach i tej chorobie zabiegi typu mikrodermabrazja, mezoterapia, karboksyterapia, fale radiowe, ultradźwięki, lasery, wypełniacze, botox itp będą nie wskazane. Są to zabiegi inwazyjne, po których nie wiadomo jak zareaguje organizm i czy nie wpłynie to na pogorszenie Pani stanu zdrowia. W zależności od stanu zdrowia, samopoczucia itp bardziej wskazane będą zabiegi delikatne, np. Infuzja tlenowa, zabiegi pielęgnacyjne z zakresu białej kosmetyki.

Pozdrawiam serdecznie