Tiki nerwowe u 7-letniego syna a wynik EEG

Witam, Mam 7 letniego synka, u którego zaobserwowaliśmy tiki nerwowe, które się nasilają, przechodząc czasami w tiki głosowe. Po wizycie u neurologa, dostaliśmy skierowanie na badanie eeg. Dzisiaj odebrałem wynik tego badania i trochę jestem zaniepokojony. Wynik tego badania jest następujący: Zapis z niewielkimi zmianami zlokalizowanymi w tylnych okolicach. Co może oznaczać taki wniosek? Czy takie niewielkie zmiany można wyleczyć? Czy może to być przyczyną tych tików ?

Brak zwiazku opisywanych objawów-choroby tikowej - z zapisem eeg.
Innymi słowy w diagnostyce różnicowej wykluczono ,ze występujące u synka objawy nie maja charakteru napadów padaczkowych.
Dalsza opieka specjalistyczna :neurolog oraz psycholog pod kątem sfery emocji.

Pozdrawiam ciepło