Torbiele oponowe w kanale kręgowym na wysokości S2

Pytanie do onkologa. Mam w badaniu NMR stwierdzony na wysokości S2 w kanale kręgowym torbiele oponowe wielkości do 1,5 cm. Torbiele te są zaliczone do nowotworu niezłośliwego. Proszę o wyjaśnienie do jakiego symbolu ICd10 jest te schorzenie zaliczone ???

Niestety nie mam w domu tabeli z wykazem lCd 10 , ale jeśli jest to dla Pani ważne - to odpowie lekarz zlecający badanie , zż