Trądzik różowaty i pielęgnacja cery

Witam.Stwierdzono u mnie tradzik różowaty.Tz. mam na twrzy czerwone , suche ,luszczące się plamy. Szczególnie koło nosa ,na czole i obok ust,. Czasami swędzom i piekom jaj są już duże. Lekarz przepisał mi laticort maść ,który nie zawsze pomaga choć używam go częściej niż powinnam. Niestety nie uniem dobrać sobie kremu na dzień i na noc. Mam 34 lata . jak pielęgnować taką wrażliwą skóre.mama i brat też mają taki problem.Wiem że to problem genetyczny ale prosze o nazwy kremów .pozdrawiam.agnieszka

Witam
Oczywiście powinna Pani używać tylko i wyłącznie kosmetyków aptecznych lub poleconych przez lekarza do pielęgnacji tego typu cery. Najlepiej wcześniej poprosić farmaceutę o kilka próbek i przetestować, bo teoretycznie każdy krem może Panią podrażnić. Polecam Cetaphil, Bioderme sensibio, SVR.