Treść białkowo-krwista w wyniku biopsji piersi

witam mam 37 lat i dwoje dzieci. Wczoraj robiłam bopsję z piersi. W USG i sonomammogrofii wyszło na godz 8/4cm o/b hypoechogeniczna zmiana 7x4mm odpowiadająca torbieli z echogenna treścią lub FA. Wynik z biopsji: Rozmazy zawierają treść białkowo- Krwistą, nieliczne grupy i płaty nabłonka gruczołowego bez cech atypii, ale- w znacznym stopniu cytolitycznie uszkodzone< co uniemożliwia dalszą ocenę> prosze o rozszyfrowanie tych wyników

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podane wyniki nie są niepokojące! Proszę skonsultować się jednak z lekarzem! Niestety takie rozpoznanie cytologiczne też nic konkretnego nie mówi. Strzykawką zaaspirowano treść pochodząca nie tylko ze zmiany ale także z otaczających naczyń włosowatych.