TSH, FSH i estradiol a planowanie ciąży

Witam serdecznie, mam 40 lat, okres regularnie i b. chciałabym zajść w ciąże. Czy moje wyniki mogą świadczyć o tym że mam jeszcze szanse? TSH 2,050 FSH 10,63 Estradiol 46,70 Może powinnam zrobić dodatkowo jakieś inne badania? Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam Monika

Pierwsze co, to zgłoś się do ginekologa specjalizującego się w niepłodności. Musi Ci wyjaśnić, też ryzyko dla Ciebie i przyszłego płodu w związku z Twoim wiekiem.