Ubytek włosów przy wykluczeniu łysienia androgenowego

Straciłam połowę włosów na głowie. Największe ubytki mam na czubku głowy, ale lekarze mniej więcej wykluczyli łysienie androgenowe. Mam zaledwie 19 lat, włosów mam coraz mniej. Lekarz przepisał Loxon, ale w internecie naczytałam się zbyt dużo o skutkach ubocznych i zwyczajnie bałam się zacząć go stosować. Co robić? Ludzie zaczynają już podle reagować, na moją łysinę...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z powyższym problemem udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego.