Uciążliwy ból palca u ręki

Witam mam pytanie co mi moze dolegac poniewaz wizyte u chirurga mam dopiero za miesiac. Miesiac temu robilam z dzieckiem prace na konkurs do przedszkola lepilam male kuleczki z bibuly.oczywiscie bylo tego sporo.i niestety od tego czasu boli mnie palec u reki ciezko mi die zgina a ja zegnie to odczuwam duzy bol.smsrowalam juz mascia przeciwbolowa i przrciwzapalna i nic to nie dalo.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z nadwyrężeniem aparatu wiezadłowego i wtórnym stanem zapalnym. W takiej sytuacji należałoby wykonać usg.