Uczucie przelewania się w głowie

Witam,ostatnio zmagam sie z problemem który nie daje mi spokoju. Zaczęło się od tego ze slyszalam dziwne przelewanie sie w głowie ( w potylicy),po jakimś czasie ustalo. Zaczyna cos mi trzeszczec w kregoslupie szyjnym. Przy obracaniu glowa i potakuje.Do tego wszystkiego w nocy napadaja mnie dziwne lęki. Boje sie sama nie wiem czego. Ze cos mi sie dzieje strasznego. Potrafie sie z tym obudzic w nocy. Wyniki badan pokazaly podwyzszone TSH 4,30. Cukier i cholesterol tez podwyzszony. Prosze o pomoc.

Należy zgłosić się do lekarza POZ, który oceni czy wartości wykazane w badaniach wymagają leczenia, natomiast należy spróbować stosować na noc ziołowe tabletki uspakające, pozdrawiam