Uczucie suchości w ustach po ekstrakcji szóstki

Witam, byłam ostatnio u dentysty chirurga i miałam usuwaną 6, po otrzymaniu znieczulenia miałam straszne uczucie suchości w ustach i czułam jakby gardło na końcu mi się zamykało miałam trudności z połykaniem utrzymywało się to jeszcze jakieś trzy godziny dodam że wcześniej też miałam usuwaną 7 miałam też podobne odczucia ale nie tak silne, na znieczulenie chyba nie jestem uczulona po przy borowaniu kilkakrotnie go używałam i nigdy nie miałam takich odczuć, czy jest możliwe że było za silne.

Sądzę,że znieczulenie było dobre i wszystko się samo unormuje.Pani odczucia mogły być różne ponieważ miejsce podania znieczulenia było inne np.bliżej nerwu,do nerwu..