Udar i niedotlenienie mózgu

udar mozgu ,nidotlenie mozgu,sepsa,goraczka 39 stopni ,i jest nie przytomny.czy moj nazeczony z tego wyjdzie ,jakie sa szanse

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Oczywiście że jest możliwość, że narzeczony wróci do zdrowia, ale niestety wyłącznie na podstawie podanych informacji nie można ocenić rokowania. Jeżeli ma Pani wątpliwości/pytania proponuję porozmawiać z lekarzem/lekarzami oddziału, na którym udzielana jest pomoc.