Ułamanie wiertła podczas operacji na złamanej ręce

Witam miałam złamaną rękę podczas operacji prawdopodobnie lekarzom ułamało się wiertło czy jest to rzecz normalna? Ręka mnie boli. A na zdj Rtg jest widoczne ciało obce. Proszę o poradę czy może coś się stać przez te wiertło.

Witam.
Zdarza się to i nie powinno nic się dziać. W praktyce zostawia się takie ciało obce w spokoju. Ręką raczej nie boli z powodu wiertła. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Dr n. med. PrzemysĹaw Ĺodej

Szanowna Pani - nigdy nie wiemy jak ciało obce będzie "drażnić" Pani tkankę.
Dlatego, proponuję usuniecie. Zabieg prosty, bezpieczny.\

Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków