Usunięcie ósemki a krwawienie dziąsła

W piątek wyrwałam zęba ósemkę dalej krwawi boli bardzo dzisiaj jest niedziele i jest bez zmian proszę o pomoc .

Proszę udać się do dentysty lub na pogotowie stomatologiczne.
Jeżeli krwawienie jest uporczywe , to proszę wziąć tampon z gazy i ucisnąć miejsce po zabiegu zaciskając zęby. Jeżeli nie dysponuje Pani gazą , to można użyć torebki po zaparzeniu herbaty , opłukać w zimnej wodzie i użyć zamiast gazy. Do tego zimny okład na policzek i koniecznie wizyta u lekarza.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło